הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

אביזרי אמבטיה בבת ים • אביזרי אמבטיה בבת ים

  אביזרי אמבטיה עלולים ליצור רושם מוטעה. הם נראים במבט ראשוני כמו מוצרים בעלי חשיבות משנית בעיצוב חדר האמבטיה, כמו הערת שוליים זניחה. דרך חשיבה זו היא לא נכונה, כי בחירה נכונה באביזרי אמבטיה יכולה להיות הגורם המרכזי בעיצוב החדר, ולקשור יחד את כל האלמנטים האחרים של העיצוב. אביזרים איכותיים הם פשוטים לשימוש, ויהיו מעוצבים בפשטות וניקיון, שישתלבו בקלות עם כל סגנון עיצוב בו בחרתם עבור חדר האמבטיה. חברת ברון קרמיקה מציעה הרבה סוגים של אביזרי אמבטיה בבת ים, מטעם כמה מהחברות המשובחות בתעשייה.

  שירות ללקוחות בבת ים

  מאחר ומשרדינו ממקומים ברחוב סחרוב בראשון לציון, מרחק נסיעה קטן מבת ים, אנו יכולים לספק אביזרי אמבטיה בבת ים ביתר קלות. המרחק הקטן מאפשר לנו להגיב לדרישות הלקוח בצורה המהירה ביותר, וכמובן שכל לקוח תושב בת ים שמעוניין לדבר איתנו באופן אישי מוזמן להגיע למשרדנו.

  מדף זכוכית דו קומתי

  אביזר אמבטיה מרכזי עבור ללקוחות בבת ים הוא מדפי הזכוכית של חברת דיאור. המדפים עשויים מזכוכית בעלת גוון ירקרק ועם שקיפות חלקית, ונראים נהדר. שטח המדפים גדול מאוד, והם כוללים מעקה בטחון כסוף, כדי שתמנע נפילה ושבירה של מוצרים מהמדףברון קרמיקה.

  קולב על מקלחון של חברת דיאור

  אנו מציעים קולב נתלה עבור המקלחון, תוצרת חברת דיאור. לכאורה מדובר באביזר אמבטיה עבור לקוחות בבת ים בעל אופי פשוט בלבד, אך אל תתנו לרושם זה להטעות אתכם. הקולב הוא כלי שימושי ביותר, המעניק נוחות רבה למשתמש בעת שהייתו. יש לקולב שני ווים חזקים, ואפשר לתלות עליו הרבה מגבות ובגדים מסוגים שונים.

  קולב מגבות תוצרת חמת

  חברת חמת מייצרת קולב עם גימור כרום, בעל מראה כסוף. העיצוב פשוט ונשען על זוויות חדות ומשטחים ישרים, מה שגורם לו להיראות טוב בכל מקום. הקולב חזק מאוד, וכאשר הוא מוצמד לקיר הוא ישאר צמוד אליו. תקופת האחריות הניתנת עבור מוצר זה היא עשר שנים.

  ברון קרמיקה

  חברת ברון קרמיקה בע"מ היא מהחברות הותיקות ביותר בעולם האביזרים לאמבטיה ולמטבח בישראל (אנו קיימים מעל לעשרים שנים). חברת ברון קרמיקה חושבת תמיד על איכות מוצריה, ועושה הכל כדי שכל פריט שאנו מציעים יהיה כמה שיותר מספק עבור לקוחותינו. אנחנו מפיצים מורשים של החברות הטובות ביותר שפועלות בשוק, בין השאר "חרסה", "חמת" ו-"אל-גל". נפעל מול כל סוג של לקוח, עסקי או פרטי, ובכל מצב נעשה את המקסימום כדי שכל לקוח ולקוח יצא מרוצה. -"Grohe AG". אנחנו תמיד מוכנים לעבוד מול כל סוג של לקוח, לא משנה אם הוא פרטי או עסקי, ותמיד נעמול כדי לספק לכם את השירות האיכותי ביותר ולענות על כל דרישה של הלקוח.

  אביזרי אמבטיה בבת ים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..