הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

ארונות אמבטיה בחולון • ארונות אמבטיה בחולון – מה לקחת בחשבון?

  בעת שיפוץ בית או שיפוץ חדר אמבטיה אנו צריכים לתת את הדעת גם לארונות שיוצבו בחלל, אלו ארונות שישמשו אותנו יום יום ויפתרו לנו בעיות אחסון. אם אתם גרים בחולון ומחפשים ארונות אמבטיה בחולון הנה מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון ושיעשו לכם סדר בראש:

  כיור

  ארונות אמבטיה בחולון או בכל מקום אחר בארץ מגיעים בדרך כלל אך ורק כארונות, אך ישנם ארונות עומדים שעליהם מורכב כיור מה שאולי שווה לשקול. ארונות אמבטיה עם כיורים חוסכים מקום רב בחלל ובעיקר אם חדר האמבטיה שלנו קטן ארונות כאלו יכולים לפתור לנו בעיית מקום. ישנם מספר כיורים שיכולים להיות מוצמדים לארונות אמבטיה בחולון ובמקומות אחרים מהם כאלו מזכוכית עבה מה שישדרג את מראה החדר באופן כללי, כאלו מעץ, וכמובן הכיורים הפשוטים מחרס שבדרך כלל גם עלותם שווה לכל כיס.

  פתוחים , דלתות, או מגירות?

  ארונות אמבטיה בחולון יכולים להיות עם מגירות, יכולים להיות עם דלתות וישנם כמובן גם הארונות הפתוחים. ארונות אמבטיה בחולון שהינם פתוחים יכולים להיות ממוקמים בכל מקום בחלל האמבטיה אך ברוב המקרים הם תחת הכיור רק צריך לשים לב מה מוצג עליהם מכיוון שכל מה שבארונות חשוף לעין כל. ארונות עם דלתות לעומת זאת יסתירו את מה שבפנים כך שכל החפצים האישיים יהיו מוסתרים מעין כל. המגירות מיועדות לפריטים הקטנים כמו בשמים, קצף גילוח וסכין גילוח, סבונים, בקבוקי שמפו ומה לא...

  שמירה וניקיון

  ארונות אמבטיה בחולון כמו בכל מקום אחר בארץ הם לא פריטים שמחליפים כל יום ולכן עלינו לשמור עליהם עד כמה שניתן כדי שישמרו לזמן רב. במידה וישנו כיור על הארון חשוב לוודא שאין ממנו נזילות מה שעלול לקצר את חייו של הכיור וכן אם ישנו מקלחון בסמוך לארון חשוב לוודא שהוא כל הזמן סגור ושהמים לא משפריצים על הארון מה שגם כן יקצר את חייו. בנוסף, חשוב לנקות את הארון עם חומרים המיועדים לכך שאם לא כן הארון יינזק ובעיקר הציפוי שלו מה שעלול לגרום לו להינזק

  ברון קרמיקה בע"מ

  אם אתם מחפשים ארונות אמבטיה בחולון ובסביבותיה חברת ברון קרמיקה בע"מ היא בדיוק מה שאתם צריכים. המגוון הגדול יחד עם איכות מוצרים בלתי מתפשרת הפכו אותה במהלך השנים לחברה המובילה בישראל בכל הקשור לתחום ציוד האמבטיה.

  ארונות אמבטיה בחולון
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..