הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

ארונות אמבטיה מיטרני • ארונות אמבטיה מיטרני – כל מה שצריך לדעת!

  עיצוב הבית הוא החלק המהנה ביותר לפני כניסה לבית חדש. הידיעה שאנחנו נחליט איך הבית יראה ואיך הוא יהיה מעוצב, איזה ריהוט יהיה בו, אילו וילונות, ובאיזה גוונים יהיו הקירות משמחת רבים מאיתנו וגורמת להתרגשות לא מועטה. ישנם כאלו שמעדיפים לקחת איש מקצוע לשם כך – מעצב פנים, אך עם קצת דימיון והרבה סבלנות ניתן גם לעצב את הבית לבד כך שהוא יהיה נוח פונקציונאלי וכמון כזה שתמיד חלמנו עליו. חלק חשוב בעיצוב הוא עיצוב חדר האמבטיה והחלטה אילו ארונות יהיו בו וארונות אמבטיה מיטרני יכולים להיות הארונות האידאליים בשבילנו.

  מה צריך לזכור?

  מה שצריך לזכור קודם כל בהקשר של ארונות אמבטיה מיטרני כמו ארונות של חברות אחרות הוא שאומנם הם צריכים להיות מעוצבים ומתאימים לחלל חדר האמבטיה ולשאר הריהוט שיש בו, אך חשוב יותר שהם יהיו מותאמים לצרכים שלנו ולשימושים שלנו. ולכן, רגע לפני שרצים להזמין ארונות אמבטיה מיטרני או ארונות אחרים חשוב לדעת מה בדיוק אמור להיות בארונות האלו? האם יש לנו בנוסף בבית חדר ארונות שבו נוכל להניח חלק מהפריטים ולא נצטרך להעמיס על חדר האמבטיה? האם אנו רוצים שהם יהיו פתוחים או סגורים? האם אנו מעדיפים מגירות או ארון נפתח?

  לתלות או להעמיד?

  ישנם ארונות אמבטיה מיטרני שהינם ארונות אשר עומדים על הרצפה וישנם ארונות שתלויים על הקיר. גם כאן חשוב להחליט לפני כן, מה אמור להיות בארונות הללו? האם אנו רוצים להניח את הכיור על הארון מה שאומר שאנו צריכים ארון שעומד על הרצפה? ומהם הפריטים שמצריכים ארונות? האם הם גדולים המצריכים מדפים גדולים או שהם ברובם קטנים מה שמצריך מדפים נמוכים? האם אנו מוכנים לפגוע בקיר בשביל ארון תלוי ללא יכולת להזיז אותו ללא בעיה או שאנו מעדיפים ארון מונח שניתן "לשחק" עם המיקום שלו? כל השאלות הללו צריכות להילקח בחשבון בשביל שבאמת נבצע את הרכישה הטובה לנו ביותר.

  ברון קרמיקה בע"מ

  ברון קרמיקה-ארונות אמבטיה מיטרני חברת ברון קרמיקה בע"מ הינה חברה המתמחה במתן פתרונות ריהוט לאמבטיה כמו גם פתרונות חיפוי וריצוף, ברזים, כיורים, אמבטיות וג'קוזי ושאר אביזרי האמבטיה. לחברה שנים רבות של ניסיון ולקוחות רבים מרוצים מהם רבים שחזרו אליה במהלך השנים – הכול בגלל איכות המוצרים הגבוהה ומתן השירות המיטבי אותו החברה מקפידה לתת ללקוח גדול כקטן. פנו אלינו עכשיו ונשתדל לתת לכם את מירב המידע אותו אתם צריכים!

  ארונות אמבטיה מיטרני
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..