הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

ארונות אמבטיה • סוגים של ארונות אמבטיה

  החלטתם לעשות שיפוץ ולכלול בתוכו את חדר האמבטיה? מסיימים לבנות בית והגעתם לשלב העיצוב? סתם בא לכם לחדש את האמבטיה? מצוין! אומנם ישנם כאלו שלא נותנים מספיק כבוד לחדר האמבטיה אך חדר זה הוא חלק אינטגרלי מהבית ומצריך התייחסות מתאימה. עיצוב חדר האמבטיה מתחיל אומנם במקלחון והשירותים אך גם לארונות האמבטיה צריך לתת את הדעת. ישנם מספר סוגים של ארונות אמבטיה, מהם כאלו התלויים על הקיר וכאלו המורכבים כארון שלם, וישנו כמובן הבדל במחיר בין ארון בגודל סטנדרטי להזמנה אישית.

  עיצוב מול פונקציונאליות

  כשנגשים למלאכת בחירת הארונות באמבטיה רבים טועים ושמים את הדגש אך ורק על הראה ועל העיצוב. אך הדבר הנכון לעשות הוא שילוב בין עיצוב מרשים כמו שאנו רואים בחזוננו לבין פונקציונאליות ונוחות מכיוון שההתלהבות ממראה האמבטיה תחלוף במהרה ואנו נישאר עם מטלות היום יום, ובכל הקשור לחדר האמבטיה אם הוא לא יהיה נוח והארונות לא ישמשו את מטרתם כל ההשקעה לא תהיה שווה. העיצוב האופטימלי לארונות אמבטיה הוא שילוב של מגירות ודלתות כך נוכל לאכסן פריטים שונים בגדלים שונים. ברון קרמיקה-ארונות אמבטיה קראו עוד על קרמיקה למקלחת מחיר

  תלויים מול רצפתיים

  ישנם שני סוגים כפי שציינו של ארונות אמבטיה רצפתיים ותלויים כשישנה חלוקה של מיקום הפריטים שלנו בשני הסוגים הללו. ארונות אמבטיה תלויים מיועדים בדרך כלל לפריטים קטנים כמו סבונים, בשמים, בקבוקי שמפו, איפור, קצף גילוח, סכיני גילוח, וכדומה, לעומת ארונות אמבטיה רצפתיים שהינם גדולים יותר ומיועדים בעיקר לנייר טואלט, מגבות, כביסה בחלק מהמקרים ועוד. מה שחשוב הוא שתנסו להעלות בדמיונכם את הארונות כשהם עם פריטים ותנסו להבין מהו הגודל המתאים לכם בכל אחד מהסוגים. אחרי שמזמינים אי אפשר לשנות.

  ניצול חלל מקסימלי

  בסופו של דבר כפי שציינו למקום לנוחות לפונקציונאליות אין תחליף ולכן רגע לפני שמזמינים את הארונות אמבטיה הכי גדולים שנראים לנו מתאימים כדאי לעצור רגע ולחשוב. האם הם לא גדולים מידי? האם הם לא יחסמו לנו חצי מהאמבטיה? אילו פריטים אנו נניח בהם? שיקול דעת וסבלנות עדיפים על חיפזון ואכזבה.

  ברון קרמיקה בע"מ

  חברת ברון קרמיקה בע"מ מתמחה במתן פתרונות לחדר האמבטיה ובין השאר היא משווקת גם מגוון סוגים של ארונות אמבטיה, בגדלים שונים ובעיצובים שונים וכן ארונות בהזמנה אישית. בנוסף משווקת ומתקינה החברה גם כיורים, אסלות, מקלחונים מסוגים שונים, ושאר האביזרים הקשורים לאמבטיה – והכל ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
  ארונות אמבטיה

  קראו עוד על ארונות אמבטיה
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..