הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

ברזים בבת ים • ברזים בבת ים – טיפים לשימוש.

  ברזים כמו כמעט כל מוצר אחר חייבים לעמוד בתקנים של מכון התקנים הישראלי וככאלה הם חייבים להיות איכותיים ולא פחות מכך בטיחותיים. בעבר ברזים היו בעלי עיצוב פשוט וללא אפשרויות נוספות כמו שעולם החדשנות מציע לנו היום, אך היום ישנם עיצובים שונים המתאימים את עצמם לריהוט ולאר החלל בחדר בו הם מוצבים. אם אתם גרים בבת ים ומחפשים ברזים בבת ים וסביבותיה וראיתם משהו שנראה לכם חשוב שתבררו מיהו היצרן או היבואן, בכדי שתדעו שיש מערך שירות מקיף במידה ויש בעיה כלשהיא.

  שמירה על אורך חיים

  ברזים בבת ים כמו ברזים בכל מקום אחר צריכים טיפול מתאים בשביל להאריך את חייהם כמה שיותר ובשביל שהם יישארו במצב תקין ושמיש לאורך זמן, וכדי שהם לא ייפגעו חיצונית. מומלץ להימנע מלהביא ברזים בבת ים כמו ברזים במקומות אחרים במגע עם חול, אלכוהול, חומצה, אקונומיקה ושאר חומרי ניקוי בעלי חומרים חזקים, מומרים אשר עלולים לפגוע בציפוי הברז ולפגוע במראה החיצוני שלו ולגרום נזק בלתי הפיך. בנוסף, מומלץ מידי פעם לנקות אבנית שהצטברה על ידי חומץ ביתי שניתן למצוא בכל מכולת בשכונה. למידע נוסף על קרמיקה כנסו לברון קרמיקה קרמיקה חולון

  עדינות

  ברזים בבת ים כמו בכל מקום אחר מחוברים בבסיסם לכיור, לקיר וכדומה ובמהלך השנים החיבור עלול להתרופף מעט מה שיגרום להם לזוז. כמה שיותר עדינות תאריך את חייהם כמה שיותר ולכן שימוש בברזים צריך להיות כזה.

  ויסות טמפרטורה ועין אלקטרונית

  כפי שציינו העולם בו אנו חיים מציע לנו חידושים רבים ובתחום של ברזים בבת ים כמו ברזים בכל מקום אחר ישנם כאלו עם מערכת ויסות טמפרטורה. מערכת ויסות טמפרטורה היא כזו שמאפשרת לרוחץ הידיים להימנע ולכוון את החום והקור וע"י חיישנים היא דואגת שהטמפרטורה תהיה כמה שיותר נעימה והכל באופן אוטומטי. עוד חידוש של השנים האחרונות בברזים בבת ים ובכלל הוא העין האלקטרונית אשר מאפשרת לרחוץ את הידיים ללא מגע בברז ולא הצורך לפתוח אותו מה שמונע לכלוך של הברז עצמו מעצם פתיחתו.

  ברון קרמיקה בע"מ

  חברת ברון קרמיקה בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בכל הקשור לחיפוי וריצוף, כיורים ואמבטיות, ושאר אביזרי האמבטיה כמו גם ברזים בבת ים ובמקומות רבים אחרים בארץ. לחברה מגוון רחב של מוצרים המתאימים לכל דורש כך של מי שמחפש ברזים בכל עיצוב שהוא יוכל למצוא אצלה את מבוקשו תוך זמן קצר.

  ברזים בבת ים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..