הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

ברזים של חברת חמת

 • קבוצת חמת מתמחה ביצור של מוצרים איכותיים לחדרי שירותים, אמבטיה ומטבחים. מוצריה השונים, ובפרט הברזים שחברת חמת מציעה ללקוחותיה, זוכים למוניטין חיובי בישראלי ואף מחוצה לה. מוצריה מעוצבים היטב, עשויים מחומרים איכותיים ובעלי גימור מקצועי. בניגוד לחברות רבות במשק הישראלי, שהעתיקו את מפעליהן לחו"ל, מוצרי חמת ממשיכים להיות מיוצרים בארץ. מובן מעליו כי חברת ברון קרמיקה מחזיקה במלאי ומציעה ללקוחותיה רבים ממוצרי חמת.

  ברזי קוני למטבח

  קטלוג הברזים של חברת חמת מכיל מספר סוגי מוצרים המיועדים למטבח. אחד מהם הוא ברז הפרח מדגם קוני. מדובר בברזים מסוג Pull Down (כלומר, ברזים הנפתחים על ידי סיבוב כלפי מטה של ידית הבקרה). פייתם של ברזים אלה גבוה ונוחה לתפעול. הברזים מגיעים בגימור כרום וזוכים לאחריות של עשר שנים.

  ברזי קיר למטבח

  סוג נוסף של ברזי חמת למטבח הוא ברזי הקיר, המוכרים היטב לציבור הלקוחות הישראלי. מדובר בברז המתחבר לקיר, שהסתום השולט על זרימת המים שלו ממוקם בראשו. הכיוון אליו מסובבים את השסתום קובע את טמפרטות המים, ואילו רמת ההרמה שלו קובעת את עוצמת הזרימה. ברז זה זמין בגימור כרום בלבד, והאחריות המוצעת עליו היא לחמש שנים.

  קראו עוד על מכונות אריזה

  ברזים לאמבטיה

  ישנם לא מעט ברזי חמת לאמבטיה (למעשה, קיימים עשרים ושלושה סוגי ברזים של חמת). ברזים אלו מכילים שילוב של שימושיות מצד אחד, ומראה מעוצב ואסתטי מצד שני. העיצובים המוצעים נעים ממראה קלאסי של ברז אמבטיה, שמשתמש בקווים מעוגלים, אך זמינים גם מספר עיצובים פחות שגרתיים ויותר מודרניים באופיים, בעלי מראה מפוסל ומסוגנן יותר.

  דוגמאות לברזי אמבטיה

  סקירה של כל ברזי חמת המיועדים למטבח תהיה רחבת יריעה, ולכן נתמקד בדגם הידוע ביותר של חמת, מהסוג הקיים אצלנו בחברת ברון קרמיקה. ברזי המקלחת של חמת מדגמי רותם הם שמרניים בעיצובם, ונותנים ללקוח חווית מקלחת מוכרת ונעימה. הם מתחברים לקיר, משתמשים במזלף סער עוצמתי, ובצינור גמיש ונוח לתפעול.

  קצת עלינו

  חברת ברון קרמיקה בע"מ פעילה כבר מעל לעשרים שנה בשוק הקרמיקה, הריצוף והאבזור לאמבטיה ולמטבח. אנו מפיצים מורשים אזוריים של מספר חברות מובילות בתעשייה מהארץ והעולם, ובהן "חמת", "Grohe AG" וחברת "על-גל". אנו בחברת ברון מאמינים מעל הכל בחשיבות המכרעת של איכות של המוצר, ומתחייבים כי כל המוצרים שאנו מוכרים יהיו בעלי רמות האמינות הגבוהות ביותר האפשריות. ההתמדה והחתירה להישגים וחדשנות עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו פעילים בשוק הפרטי ובשוק העסקי, ומעניקים שירותי עיצוב ובנייה למגוון רחב של לקוחות...."

  ברזים של חברת חמת
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..