הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp


 • הכול על ברזים

  עיצוב הבית הוא מלאכה מורכבת ויש לתת את הדעת על כל פריט שנרכש ועל כל ריהוט חדש שנכנס לבית, כמו גם המראה הכללי שלו, הקירות והריצוף. כחלק מהעיצוב הכולל של הבית ישנם הברזים שאומנם אנו עלולים לטעות ולחשוב שאין להם חשיבות בכל הקשור לעיצוב אך למעשה הם חלק בלתי נפרד מהשפה העיצובית הכוללת של הבית. אם בעבר הברזים היו פשוטים וכל מטרתם הייתה רק בשביל זרימה של מים היום כבר ישנם עיצובים שונים ומרהיבים, טכנולוגיות שונות, וגדלים אין ספור.

  יוקרה

  הברזים של היום כפי שציינו כבר מסמן אינם כמו אלו של פעם וכיום ניתן למצוא אותם בשלל עיצובים וממגוון חומרים כמו גם עם תוספות מיוחדות שעולם החדשנות מציע לנו. הברזים החדשים מתאפיינים בקווים נקיים ומעוצבים המשדרים איכות ויוקרה, וניתן למצוא דגמים רבים כל אחד בהתאם לחלל בו הוא יוצב בין אם מדובר על המטבח ובין אם מדובר על חדר האמבטיה.

  חדשנות

  פעם הברזים היו פשוטים אך היום בעולם החדשני בו אנו חיים ישנם כל הזמן חידושים. למשל, היום ישנם כאלו שאין צורך במגע יד אדם בשביל לפתוח אותם אלא כל מה שצריך הוא להתקרב עם הידיים והמערכת מזהה ופותחת את המים לזרימה, ישנם גם כאלו שמווסתים את טמפרטורת המים כך שהיא תהיה המתאימה ביותר לשטוף איתה את הידיים, ועוד חידושים שונים שהשוק מציע הכול כמובן בהתאם לכמה חדשני אנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה כמו גם התקציב שלנו למטרה הזו.

  מה חשוב לוודא?

  ברזים כמו כל מוצר אחר חייבים להיות בעלי אישור של מכון התקנים הישראלי ולכן כשאתם מחפשים כאלו חשוב שתוודאו שהם אכן עברו את הבדיקה המתאימה וקיבלו את האישור הנדרש. בנוסף, חשוב לוודא שיש אחריות על הברזים כדי שאם תהיה בעיה כלשהיא בזמן שהאחריות בתוקף יהיה מי שיטפל בה, ושלישית כדאי לדעת כמובן ממי קונים, האם הוא עם מוניטין בתחום ובשורה התחתונה מהם המחירים שלו לעומת המתחרים המציעים את אותו המוצר.

  ברון קרמיקה בע"מ

  חברת ברון קרמיקה בע"מ משווקת מגוון פריטים לבית ובהם ברזים מסוגים שונים ובעיצובים שונים. בנוסף משווקת החברה ומתקינה גם חיפויים וריצופים לחדר האמבטיה, מקלחונים במגוון דגמים, ארונות אמבטיה בעיצובים שונים ובגדלים שונים, אמבטיות וג'קוזי ושאר האביזרים הקשורים תחום זה. ברון קרמיקה בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בתחום ואלפי הלקוחות המרוצים יעידו על כך.
  ברזים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..