הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

כיורים בבת ים

 • כיור הוא מהמוצרים הקריטיים ביותר למטבח, וברור שאף מטבח לא יהיה שלם בלי כיור. בחירת כיור לא נכון, אשר לא מתאים למטבח שימושית או מבחינת מראהו, יכולה להוריד לטמיון את כל העבודה הקשה שעשיתם כדי לבנות או לשפץ את המטבח בביתכם. מבחר הכיורים בבת ים, שאנו מציעים ללקוחות, נהיה מגוון יותר, ועכשיו אפשר לבחור מתוך טווח מסחרר של מוצרים, עיצובים וחומרים. נבצע סקירה של סוגי הכיורים בבת ים הקיימים בשוק, הנמכרים מטעם חברת ברון קרמיקה.

  בחירת מוצר של חברה ידועה

  חשוב מאוד לבחור כיור של חברה מוכרת ובעלת מוניטין. זאת משום שהחברות המבוססות מספקות סחורה יותר טובה. זאת ועוד, הן נותנות אחריות ארוכת טווח לכל מוצריהן, ומבטיחות לתקן או לספק תחליף לרכיבים שנפגמו בתקופת האחריות. ברון קרמיקה מציעה מוצרים של כמה מהחברות הגדולות ביותר בתחום, ביניהן בלנקו וחרסה.

  כיורי חרס

  כיורים בבת ים שבנויים מחרסח הם הכיורים הותיקים בשוק, שמוכרים לכל לקוח. הם נחשבים למוצרים קלאסיים. הכיורים זכו למוניטין כזה משום שאפשר לנקותם ללא טרחה רבה, המחיר שלהם לא גבוה מדי והם בעלי מראה נקי ומבריק. החברה המרכזית בתחום כיורי החרס בישראל היא חרסה (חברת בת של חמת), שמייצרת מגוון כיורים, המאפשרים התקנה שטוחה, שנראית טוב ומונעת לכלוך מיותר באזור הכיור.

  נירוסטה

  כיורים מנירוסטה הם אפשרות בחירה נוספת עבור ללקוח בארץ. הם עבים מאוד, וכתוצאה מכך עמידים למדי. הכיורים בעלי מרקם חלק ורמת ליטוש גבוה. כיורי נירוסטה נצאים באזור ביניים מבחינת מחיר (בין כיורי חרס לבין כיורי סילגרניט). חסרונם של כיורים אלה שחשוב לזכור הוא העובדה כי נותרים עליהם כתמים לאחר שימוש ממושך.

  שירות ללקוחות תושבי בת ים

  משרדי חברת ברון קרמיקה ממוקמים בראשון לציון (ברחוב סחרוב), מרחק קטן בלבד מבת ים. לקוח המעוניין בכיורים בבת ים לא יתאכזב במידה ויבחר לפנות אלינו. חברת ברון קרמיקה יכולה להציע ללקוח את מגוון המוצרים שלנו, ולהביאם אליו בקלות ובמהירות.

  על ברון קרמיקה

  חברת ברון קרמיקה בע"מ זוכה למוניטין חיובי הכיורים, הריצוף והאביזרים למטבח ולאמבטיה בישראל. אנו מפיצים מורשים אזוריים של חברות ענק מהעולם ומישראל, ובהן "חמת", "בלנקו" ו-"Grohe AG". השאיפה שלנו להישגים וחדשנות הם עקרונות מרכזיים עבורנו. חברת ברון חותרת תמיד שכל המוצרים שלנו יהיו בעלי אמינות ואיכות גבוה ביותר, מאחר ושיקול זה הוא החשוב ביותר עבורנו. אנו מספקים שירות לכל הלקוחות (פרטיים ועסקיים), ומציעים מגוון רחב של מוצרים ושירות אדיב ומספק..-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח אנו מעניקים שירותים ברמה הטובה ביותר, כדי שהלקוח יהיה מרוצה..."

  כיורים בת ים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..