הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp

כיורים בראשון לציון

 • כיור הוא מהפריטים החשובים ביותר במטבח, וברור שלא ניתן לתפקד במטבח ללא כיור. בחירת כיור שגוי, שאינו מתאים למטבח מבחינת שימושיות או מבחינת מראהו, יכולה להוריד לטמיון את כל העבודה שהשקעתם בבנייתו או שיפוצו של המטבח שלכם. מבחר הכיורים בראשון לציון, הזמינים ללקוחות, נהיה יותר מגוון עם כל יום שעובר, וכיום ניתן לבחור מתוך טווח רחב של חומרים, עיצובים וצבעים. נסקור את סוגי הכיורים בראשון לציון הזמינים בשוק, שנמכרים על ידי חברת ברון קרמיקה.

  זמינות בראשון לציון

  חברת ברון קרמיקה נמצאת ברחוב סחרוב 18 בראשון לציון, ולכן זו אנו יכולים לספק את השירות המהיר והאיכותי ביותר ללקוחות הגרים בעיר. אנו יכולים להציע ללקוחותינו את מיטב הכיורים בראשון לציון, ולספקם ללקוח במהירות שיא. מובן מעליו שאתם יכולים להגיע אלינו, על מנת לשוחח איתנו על כל שאלה רעיון שיש לכם.

  בחירת מוצר של חברה ידועה

  חשוב מאוד לבחור כיור של חברה מוכרת ובעלת מוניטין. זאת משום שהחברות המבוססות מספקות סחורה יותר טובה. זאת ועוד, הן נותנות אחריות ארוכת טווח לכל מוצריהן, ומבטיחות לתקן או לספק תחליף לרכיבים שנפגמו בתקופת האחריות. ברון קרמיקה מציעה מוצרים של כמה מהחברות הגדולות ביותר בתחום, ביניהן בלנקו וחרסה.
   

  כיורי חרס

  כיורים בראשון לציון העשוים מחרס נחשבים למוצרים קלאסיים. אלו הכיורים הותיקים בשוק, שמוכרים לכל לקוח, וידועים בכך שניתן לנקותם בנקל, מחירם צנוע יחסית והם בעלי מראה נקי ומבריק. החברה המרכזית הפעילה בתחום החרס בישראל היא חברת חרסה, שמייצרת מגוון כיורים, בשיטה המיוחדת של התקנה שטוחה.

  כיורי סיליגרניט
  מוצרים אלו, שנוצרים על ידי חברת בלנקו הגרמנית, עשויים מחומר מיוחד בשם סיליגרניט (מדובר בשילוב של סיליקון גרניט ואקריליק). כיורים אלה מתאפיינים בעמידות גבוה – קשה מאוד לשרוט או להכתים אותם. המרקם של כיורים אלה הוא מעט מחוספס. מחירם גבוה יחסית, בהשוואה לכיורי החרס.

  אודותינו
  חברת ברון קרמיקה בע"מ פעילה כבר זמן רב (מעל לשני עשורים) בסקטור הכיורים, הריצוף והאביזרים למטבח ולאמבטיה. אנו מפיצים מורשים אזוריים של כמה חברות מובילות בתעשייה מהארץ והעולם, ובהן "חמת", "חרסה" ו-"מיטרני". חברת ברון דואגת בראש ובראשונה להבטיח את איכותו של המוצר, וחותרת תמיד שכל המוצרים שלנו יהיו בעלי אמינות ואיכות גבוה ביותר. השאיפה שלנו להישגים וחדשנות הם עקרונות מרכזיים עבורנו. אנו מספקים שירות לכל סוגי הלקוחות (פרטיים ועסקיים), ומציעים מגוון רחב של מוצרים..-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח אנו מעניקים שירותים ברמה הטובה ביותר, כדי שהלקוח יהיה מרוצה..."

  ברון קרמיקה-כיורים בראשון לציון
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..