הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
whatsapp
 • כיור הוא אולי הפריט החשוב ביותר במטבח, שלא ניתן להתסדר בלעדיו. בחירת כיור לא נכון, שאינו מתאים למטבח מבחינת פונקציונליות או מבחינת עיצוב, יכולה להרוס את כל העבודה הקשה שהשקעתם בבניית או שיפוץ המטבח שלכם. מבחר הכיורים הזמינים ללקוחות הולך ועולה עם כל יום שעובר, וכיום ניתן לבחור מתוך מגוון אדיר של חומרים, צבעים ועיצובים. נסקור את סוגי הכיורים הזמינים בשוק, שנמכרים על ידי חברת ברון קרמיקה.

  בחירת מוצר של חברה בעלת שם

  חשוב ביותר לבחור כיור של חברה מוכרת ובעלת שם. הסיבה לכך היא שהחברות המוכרות מייצרות סחורה יותר איכותית. יותר מכך, הן נותנות אחריות ארוכת טווח לכל המוצרים, ומבטיחות לתקן או להחליף מוצרים שנפגמו בתקופת האחריות. ברון קרמיקה מציעה מוצרים של כמה מהחברות הגדולות ביותר בתחום, ביניהן חברת חרסה, בלנקו ומיטריני.

  כיורי חרס

  כיורים העשוים מחרס נחשבים למוצרים קלאסיים. אלה הכיורים הותיקים ביותר בשוק, המוכרים לכל הלקוחות, וידועים בכך שקל לנקותם, מחירם צנוע יחסית והם נראים מבריקים ונקיים. החברה המרכזית הפעילה בתחום החרס בישראל היא חברת חרסה, שמייצרת מגוון כיורים, בשיטה החדשנית של התקנה שטוחה.

  כיורי סיליגרניט

  מוצרים אלו, המוצעים על ידי חברת בלנקו, עשויים מחומר מיוחד בשם סיליגרניט (מדובר בשילוב של סיליקון גרניט ואקריליק). כיורים אלה מתאפיינים בעמידותם הגבוה – הם לא יכולים להישרט או להיות מוכתמים. כיורי סילגרניט הם בעלי טקסטורה מעט מחוספסת. מחירם גבוה יחסית, בהשוואה לכיורי החרס.

  נירוסטה

  כיורים מנירוסטה הם אופציה נוספת הזמינה ללקוח הישראלי. כיורים אלה עמידים למדי, בזכות עוביים המשופר. הם בעלי מרקם חלק מאוד ורמת ליטוש גבוה. כיורי נירוסטה נמצאים באמצע טווח המחירים (בין כיורי חרס לבין כיורי סילגרניט), כאשר ניתן להשיג דגמים בשני צידי הטווח. חסרון של כיורים אלה שיש לקחת בחשבון הוא העובדה כי נותרים עליהם כתמים.
  מטבחים מעוצבים זה אלונים נגרות באיכות

  קצת על ברון קרמיקה

  ברון קרמיקה-כיורים חברת ברון קרמיקה בע"מ פעילה כבר זמן רב (עשרים שנה ויותר) בשוק הקרמיקה, הריצוף והאביזרים למטבח ולאמבטיה. אנו מפיצים מורשים אזוריים של מספר חברות מובילות בתעשייה מהארץ והעולם, ובהן "חמת","חרסה" ו-"בלנקו". אנו בחברת ברון מאמינים מעל הכל בחשיבות העליונה של איכות של המוצר, ושואפים תמיד כי כל המוצרים שלנו יהיו אמינים ואיכותיים ככל הניתן. החתירה שלנו להישגים וחדשנות נמצאת בראש סדר מעייננו, והיא כנר לרגלנו. אנו פעילים מול כל סוגי הלקוחות (פרטיים ועסקיים), ומציעים מגוון רחב של מוצרים מקטגוריות שונות.-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח אנו מעניקים שירותים ברמה הטובה ביותר, כדי שהלקוח יהיה מרוצה..."

  כיורים

  קראו עוד על פיגומים להשכרה
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..